Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy końcoworocznej Wydziału Scenografii.
Uroczystą inaugurację poprzedzi pokaz spektaklu „Starość” na podstawie odnalezionego w tym roku opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza w reżyserii Kingi Cybul, ze scenografią Naszych studentek: Poli Cachro i Tamary Burdzińskiej. Spektakl pod opieką dr Mateusza Bednarkiewicza zrealizowany został we współpracy z Akademią Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. O 17:00 ruszy oficjalne otwarcie wystawy a na zakończenie dnia, o 19:00, zapraszamy wszystkich na pokaz etiud teatralnych przygotowanych przez studentki i studentów II roku.
12 czerwca // 16:00 – 20:00 // Aula ASP
16:30 – AULA – Spektakl “Starość”,
17:00 – AULA – Oficjalne otwarcie wystawy końcoworocznej Wydziałów: WKIRDS, WBAISK, WR i WS,
19:00 – AULA – Pokaz etiud.
13 — 19 czerwca // 12:00 – 20:00
O każdej pełnej godzinie rozpoczynamy oprowadzanie po wystawie
(ostatnie zaczyna się o godz. 19:00).
WSTĘP WOLNY