Używamy ciasteczek

Strona dla prawidłowego działania wymaga plików cookies. Szczegóły ich wykorzystania znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wydział Scenografii zaprasza na otwarcie WYSTAWY KOŃCOWOROCZNEJ 2026 na Wybrzeżu Kościuszkowskim 37/39

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy końcoworocznej Wydziału Scenografii.
Uroczystą inaugurację poprzedzi pokaz spektaklu „Starość” na podstawie odnalezionego w tym roku opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza w reżyserii Kingi Cybul, ze scenografią Naszych studentek: Poli Cachro i Tamary Burdzińskiej. Spektakl pod opieką dr Mateusza Bednarkiewicza zrealizowany został we współpracy z Akademią Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. O 17:00 ruszy oficjalne otwarcie wystawy a na zakończenie dnia, o 19:00, zapraszamy wszystkich na pokaz etiud teatralnych przygotowanych przez studentki i studentów II roku.

 

12 czerwca  //  16:00 – 20:00   //   Aula ASP

16:30 – AULA – Spektakl “Starość”,

17:00 – AULA – Oficjalne otwarcie wystawy końcoworocznej Wydziałów: WKIRDS, WBAISK, WR i WS,

19:00 – AULA – Pokaz etiud.

13 — 19 czerwca  //  12:00 – 20:00

O każdej pełnej godzinie rozpoczynamy oprowadzanie po wystawie
(ostatnie zaczyna się o godz. 19:00).

 

WSTĘP WOLNY