UWAGA!!  Brak miejsc na Wakacyjnym Kursie Rysunku i Malarstwa.

Kto, gdzie, kiedy

Prowadzący: prof. Tomasz Myjak oraz dr Anna Jędrzejec

Czas trwania: 8-12 lipca, 5 dni po 6 godzin lekcyjnych dziennie (łącznie 30 godzin).

Miejsce: budynek Wydziału Scenografii ASP w Warszawie, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39.

Opłaty

Warunkiem uczestnictwa w Wakacyjnym Kursie Rysunku i Malarstwa jest dokonanie zapisu oraz przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres e-mailowykursy-scenografia@cybis.asp.waw.pl

Opłata za kurs (30 h lekcyjnych) wynosi 1000 zł. (Uczelnia nie zapewnia materiałów plastycznych).

W tytule przelewu należy wpisać: Opłata za Wakacyjny Kurs Rysunku i Malarstwa – Scenografia

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
ul. Krakowskie Przedmieście 5
83 1240 6247 1111 0000 4974 1652

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, przed uiszczeniem opłaty prosimy o kontakt e-mailowy na adres: kursy-scenografia@cybis.asp.waw.pl w celu potwierdzenia zapisu. (Zostanie uruchomiona tylko jedna grupa).

Przy zapisywaniu się na Wakacyjny Kurs Rysunku i Malarstwa decyduje kolejność zgłoszeń.

Plan zajęć

Plan zajęć Wakacyjnego Kursu Rysunku i Malarstwa: (8-12 lipca, w godzinach 10:00-14:30)

Poniedziałek — rysunek modela, pełnowymiarowy;

Wtorek — malarstwo z modelem, kadr;

Środa — szkice modela w ruchu;

Czwartek — malarstwo, model w kolorze (kolorowe oświetlenie);

Piątek —  rysunek modela w przestrzeni.