Seminarium naukowe na Wydziale Scenografii

Seminarium Naukowe pt. „Polska Literatura współczesna w projektach studentów Wydziału Scenografii Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, we współpracy z Instytutem Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego” odbyło się 28.05.2018r. w Auli budynku Akademii Sztuk Pięknych na Wybrzeżu Kościuszkowskim 37/39 w Warszawie. Podczas spotkania omawiane były wybrane projekty scenograficzne studentów ASP bazujące na Polskiej literaturze współczesnej.

Projekt powstał z inicjatywy prof. Janusza Sosnowskiego z Pracowni Projektowania Scenografii Filmowej na Wydziale Scenografii ASP oraz prof. dr hab. Wojciecha Dudzika z Instytutu Kultury Polskiej UW.

Wśród prelegentów znalazły się studentki i absolwentki Wydziału Scenografii: Agata Adamus, Paula Kukla, Martyna Malenta, Ewelina Bunia, Agata Skajster, Zofia Lubińska.

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2018