Dyżury lektorów Szkoły Języków Obcych (czerwiec)

DYŻURY W SESJI LETNIEJ SJO na Krakowskim Przedmieściu

 

DAGMARA DĘGA-LEWARSKA                                

6.06.2017             wtorek                 godz. 8.00 – 10.00

                                                                                          

7.06.2017             środa                    godz. 8.00 – 10.00

                                                                                           

13.06                     wtorek                 godz. 8.00 – 10.00

                                                                                            

20.06                     wtorek                 godz. 8.00 – 10.00

 

INEZ SZACHUŁOWICZ                                                   

6.06                       wtorek                 godz. 8.30 – 9.30

                                                                                             

13.06                     wtorek                 godz. 8.30 – 9.30

                                                                                             

22.06                     czwartek             godz. 8.30 – 9.30

 

MARIOLA PACHNIA                                                      

6.06                       wtorek                 godz. 9.00 – 10.15

                                                                                             

13.06                     wtorek                 godz. 9.00 – 10.15

 

AGATA PŁASKOWICKA                                                

7.06                       środa                    godz. 8.30 – 9.30

                                                                                             

14.06                     środa                    godz. 8.30 – 9.30

 

JANINA FURGAŁ                                                             

5.06                       poniedziałek     godz. 7.30 – 8.45

                                                                                             

7.06                       środa                    godz. 7.30 – 8.30

 

TERESA ZAKRZEWSKA                                                  

5.06                       poniedziałek     godz. 18.15 – 19.30

                                                                                             

7.06                       środa                    godz. 18.15 – 19.30

 

ELŻBIETA KRAJEWSKA                                                 

6.06                       wtorek                 godz. 8.00 – 10.00

                                                                                             

14.06                     środa                    godz. 9.00 – 10.00

                                                                                             

20.06                     wtorek                 godz. 8.00 – 10.00

 

FILIP ŁOPUSKI                                                                 

12.06                     poniedziałek     godz. 9.00 – 10.00

                                                                                             

19.06                     poniedziałek     godz. 11.00 – 12.00

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2017

Korzystamy z technologii ciasteczek. Przeglądając naszą stronę zgadasz się na używanie ich. Polityka cookies.Rozumiem