Warsztaty fotograficzne Young Professionals w ramach Festiwalu Horizonte w Zingst

Galeria STP wraz z organizatorami Festiwalu Horizonte Zingst przeprowadza warsztaty fotograficzne dla młodych twórców.

Wśród tegorocznych gości warsztatów Young Professionals, jest przedstawiciel Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie dr hab. Tomasz Myjak, wykładowca i prodziekan Wydziału Scenografii.

Każdy z zaproszonych ekspertów mógł zaprosić do współpracy wybranych przez siebie studentów. Nasz Wydział reprezentowany jest przez: Małgorzatę Dzik, Paulę Kuklę i Varvarę Kacharavą. W ramach warsztatów będą zrealizowane projekty, które zostaną zaprezentowane na Festiwalu Horizonte Zingst w dniach 20 maja – 5 czerwca 2017.