Akademia Sztuk Pięknych

Wydział Scenografii

Prace naszych absolwentek – Marty Kozery, Anny ŁapińskiejPauliny Mazoń zostały zaprezentowane na tegorocznej edycji wystawy Coming Out – Najlepsze Dyplomy ASP w Warszawie 2016.

Już po raz ósmy Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie wychodzi ze swoich murów, pokazując to, co ma najbardziej wartościowego – najlepsze prace dyplomowe absolwentów. Wydarzenie jest elementem promocji młodej sztuki i dorocznym, nieformalnym spotkaniem twórców: uznanych artystów – pedagogów oraz absolwentów i studentów warszawskiej ASP.
Na wystawie eksponowane są dyplomy z dziewięciu wydziałów – Malarstwa, Rzeźby, Grafiki, Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki, Architektury Wnętrz, Wzornictwa, Sztuki Mediów, Scenografii oraz Zarządzania Kulturą Wizualną. Prezentowanych jest 36 prac – obrazy, plakaty, rzeźby, grafiki, prezentacje multimedialne, filmy, zdjęcia, książki, projekty architektoniczne i wzornicze.

Wystawę można oglądać do 11 grudnia 2016 w godzinach 12–20.

Adres: Pl. Małachowskiego 2 (wejście od ul. R. Traugutta).

Wstęp wolny.